Klient

Chateau d´Or

Dátum

November 2015

Kategória

Design

Snažili sme sa o spojenie príjemnej atmosféry a veľmi kvalitného webu pre vínotéku v Šamoríne, ktorá upúta hlavne svojím znamenitým výberom vín a taktiež aj atmosférou, ktorá Vás vtiahne a vy sa tak cítite ako doma. Zvolili sme farebnú kombináciu farieb presne podľa prostredia v danej prevádzke, a preto sa celý web nesie v tomto farebnom prevedení. Jednoduchosť a kvalita prevedenia boli hlavné požiadavky od klienta, ktoré sme splnili podľa očakávaní.

“Ponorte sa aspoň na okamih do atmosféry coffee & wine bar Chateau d´Or, ktorá vám prináša nezabudnuteľný zážitok z príjemného posedenia spojeného s ochutnávkou vín z celého sveta.”

REDIZAJN WEBSTRÁNKY

FONT

FARBY

  • Reklamná agentúra Preston Champagne mi pomohla zrealizovať moje podnikateľské vízie a nápady, tak ako sa mi ani nesnívalo. Dokonale vystihli moju predstavu a pripravili mi skvelý štart do podnikania.
    Dianka Samolejová, CEO at Nueva Via Cakes,
  • Team prestonchampagne vyborne odhadli potreby firmy a nasli adekvatni reseni. To vse v opravdu velmi rychlem case. Nejvice si cenim flexibility a smyslu pro detail. Diky za skvelou praci.
    Jitka Frühaufová, CEO at Sleep4U,
  • Preston Champagne je tím šikovných, flexibilných a ústretových ľudí. Spoluprácu s nimi si veľmi pochvaľujeme a ceníme. Ich služby sú profesionálne a na vysokej úrovni. Sme radi, že sme si správne vybrali a veríme, že spoluprácu budeme naďalej prehlbovať.
    Pavol Michalina, CEO at Vianema,