Každý nádejný nápad potrebuje skvelú exekutívu… a my v Prestone sme NESKUTOČNÍ!

RÓBERT SAKÁČ -  WEB DIRECTOR & WEB SPECIALIST

RÓBERT SAKÁČ

WEB DIRECTOR & WEB SPECIALIST

Web design je jeho druhé meno. Neustále sleduje nové trendy vo svete webu, ktoré využíva pri tvorení našich webových stránok. „Miluje“ keď mu povieme vetu: ešte jeden pixel doľava. Jeho pohľad pri tejto vete je nezabudnuteľný. Medzi jeho aktívne záujmy patrí hlavne šport.

ANDREJ KARNOK - ART DIRECTOR & GRAPHIC DESIGNER

ANDREJ KARNOK

ART DIRECTOR & GRAPHIC DESIGNER

Volám sa Andrej (Akyko) Karnok a som nepočujúci. Môj život v tichu vytváral v mojej hlave nekonečné výbuchy fantázie, ktoré som ako dieťa kládol na papier v podobe nespočetných kresieb. Po prenesení základu do počítača sa práca z detailmi a úpravami začína odznova až do finálnej podoby.

Naše schopnosti

92%
GRAFIKA
87%
KAMPANE
81%
WEB
79%
ONLINE
96%
BRANDING
74%
FOTO/VIDEO

Trošku o nás

2110 E-mailov odoslaných
3287 Pesničiek vypočutých
2698 CSS editovaných
269 Skvelých nápadov
  • Reklamná agentúra Preston Champagne mi pomohla zrealizovať moje podnikateľské vízie a nápady, tak ako sa mi ani nesnívalo. Dokonale vystihli moju predstavu a pripravili mi skvelý štart do podnikania.
    Dianka Samolejová, CEO at Nueva Via Cakes,
  • Team prestonchampagne vyborne odhadli potreby firmy a nasli adekvatni reseni. To vse v opravdu velmi rychlem case. Nejvice si cenim flexibility a smyslu pro detail. Diky za skvelou praci.
    Jitka Frühaufová, CEO at Sleep4U,
  • Preston Champagne je tím šikovných, flexibilných a ústretových ľudí. Spoluprácu s nimi si veľmi pochvaľujeme a ceníme. Ich služby sú profesionálne a na vysokej úrovni. Sme radi, že sme si správne vybrali a veríme, že spoluprácu budeme naďalej prehlbovať.
    Pavol Michalina, CEO at Vianema,