Klient

Autozona s.r.o.

Dátum

jún-júl

Kategória

Design

Spoločnosť, ktorá sa zaoberá opravami poškodených karosérií po rôznych druhoch nehôd a rozmaroch počasia, akými sú napríklad krúpy potrebovala urobiť kompletný redizajn loga a webu. Pre klienta sa vytvorilo nové logo a nový dizajn, spolu s výberom farieb. Po dokončení sa vyrobili aj nové vizitky a všetky reklamné predmety potrebné k podnikaniu a propagácií firmy.

REDIZAJN LOGA

REDIZAJN WEBSTRÁNKY

FONT

FARBY

  • Reklamná agentúra Preston Champagne mi pomohla zrealizovať moje podnikateľské vízie a nápady, tak ako sa mi ani nesnívalo. Dokonale vystihli moju predstavu a pripravili mi skvelý štart do podnikania.
    Dianka Samolejová, CEO at Nueva Via Cakes,
  • Team prestonchampagne vyborne odhadli potreby firmy a nasli adekvatni reseni. To vse v opravdu velmi rychlem case. Nejvice si cenim flexibility a smyslu pro detail. Diky za skvelou praci.
    Jitka Frühaufová, CEO at Sleep4U,
  • Preston Champagne je tím šikovných, flexibilných a ústretových ľudí. Spoluprácu s nimi si veľmi pochvaľujeme a ceníme. Ich služby sú profesionálne a na vysokej úrovni. Sme radi, že sme si správne vybrali a veríme, že spoluprácu budeme naďalej prehlbovať.
    Pavol Michalina, CEO at Vianema,