…Chceš robiť v reklame? Máš rád nové výzvy? Tak pošli životopis a staň sa naším členom…

Miesto práce: Bratislava a okolie
Mzda(brutto): 900-1400
Nástup: ASAP (ihneď)
Typ: TPP

Požiadavky:
– jazyk: slovenský, anglický (mierne pokročilý)
– prax v obchode vítaná
– príjemné vystupovanie a komunikácia na požadovanej úrovni, zdravá súťaživosť, plánovanie času

Výhody:
– % podiel s dohodnutých zákaziek + odmeny

Náplň práce:
- aktívne vyhľadávanie zákazníkov v oblasti reklamy a marketingu ( weby, grafika, eventy, tlačová produkcia, reklamné kampane…)
- plánovanie stretnutí a dodržiavanie termínov projektov
- usmerňovanie zákazníka a priama komunikácia s ním
- starostlivosť o zákazníkov, vytváranie obchodných vzťahov
- analýza klientov
- zastupovanie finančných, obchodných, marketingových a hodnotových záujmov finančnej spoločnosti.
- zodpovednosť za dodržiavanie interných smerníc, nariadení a predpisov.

Životopisy spolu s motivačným listom posielajte na adresu sakac@prestonchampagne.sk, vybraných uchádzačov budeme informovať emailom alebo telefonicky.

Ďakujeme
Team Preston Champagne
  • Reklamná agentúra Preston Champagne mi pomohla zrealizovať moje podnikateľské vízie a nápady, tak ako sa mi ani nesnívalo. Dokonale vystihli moju predstavu a pripravili mi skvelý štart do podnikania.
    Dianka Samolejová, CEO at Nueva Via Cakes,
  • Team prestonchampagne vyborne odhadli potreby firmy a nasli adekvatni reseni. To vse v opravdu velmi rychlem case. Nejvice si cenim flexibility a smyslu pro detail. Diky za skvelou praci.
    Jitka Frühaufová, CEO at Sleep4U,
  • Preston Champagne je tím šikovných, flexibilných a ústretových ľudí. Spoluprácu s nimi si veľmi pochvaľujeme a ceníme. Ich služby sú profesionálne a na vysokej úrovni. Sme radi, že sme si správne vybrali a veríme, že spoluprácu budeme naďalej prehlbovať.
    Pavol Michalina, CEO at Vianema,